VÆGSKAB, med benstativ, folklore, 1700-tallet.

196013. VÆGSKAB, med benstativ, folklore, 1700-tallet.

Længde 79, bredde 53, højde 97 cm uden benstilling, højde med benstilling 149 cm.

Slitage, ridser og revner. Nederste midterliste på skabet lidt løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 830