FRANCESC LLOP MARQUÈS. landudsigt.

1953871. FRANCESC LLOP MARQUÈS. landudsigt.

Olie på panel Signeret 30,5x25,5 cm.

I god stand. Ældret lak. Eboniseret træramme, med skader og tab.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 552