KRYSTALSKÅL med låg, Orrefors.

194922. KRYSTALSKÅL med låg, Orrefors.

Ottekantet jordskål med låg. Højde 19 cm, diameter 16 cm. Signeret Orrefors, OA 4536,50.

Mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre aldersslitage.

Antal besøg: 3.903