Kommode, 3-boks, færdig pels, midten af det 20. århundrede.

193924. Kommode, 3-boks, færdig pels, midten af det 20. århundrede.

Længde 79, bredde 45, højde 72 cm.

Revner og malingsrester.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revner og malingsrester.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 581