ARMBANDUR GRÆKENLAND, 18 karat guld.

193741. ARMBANDUR GRÆKENLAND, 18 karat guld.

Urets diameter er omkring 1,5 cm.

Ridser på bagsiden af etuiet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.625