SKÅL, sølv, Edingburgh, 1900-tallet. Vægt 282 gram.

193235. SKÅL, sølv, Edingburgh, 1900-tallet. Vægt 282 gram.

Højde 110, diameter 160 mm, vægt 282 gram.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 597