LYS, et par, sølv.

LYS, et par, sølv.
191822. LYS, et par, sølv.

Højde 13 cm.
Stemplet 830 s og kattefod.

Brugsslitage.
Små buler på fodringen.

Få foretaget en gratis vurdering!
191822. LYS, et par, sølv.

Højde 13 cm.
Stemplet 830 s og kattefod.

Brugsslitage.
Små buler på fodringen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 622