SKAB, fyrretræ, 1800-tallet.

SKAB, fyrretræ, 1800-tallet.
191525. SKAB, fyrretræ, 1800-tallet.

Færdigt fyrreskab Længde 92, bredde 57, højde 184 cm.

Slitage, blå mærker og ridser, mangler lås i skuffe og låge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 5.991