JOEL LUNDEGÅRDH. Bläsinge havn, OIL på Panel.

191494. JOEL LUNDEGÅRDH. Bläsinge havn, OIL på Panel.

Signeret og dateret, J lundegårdh 47, bredde 84 cm, højde 59 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alders slid.

Antal besøg: 2.030