PORTFOLIO MULBERRY, præget læder, lås.

1913402. PORTFOLIO MULBERRY, præget læder, lås.

Dokumentmappe med tre rum og lomme med lynlås, låsbar. 32x44x18 cm.

Brugsslitage, slitage, ridser på lås.

Tema

Fashion

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Fashion

Antal besøg: 1.152