ÆSKE med SPELMARKER, sølv.

ÆSKE med SPELMARKER, sølv.
190155. ÆSKE med SPELMARKER, sølv.

Højde 6 cm, 13 x 20 cm, CG Hallberg, Sverige, 1936.

Gravering på indersiden af låget.
Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 726