TEKANNA med RECHAUD, messing, Art Nouveau.

190149. TEKANNA med RECHAUD, messing, Art Nouveau.

Med detaljer i træ.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.
Der mangler et stykke af knappen på låget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med detaljer i træ.

Antal besøg: 926