UNBEKANNT. klovn med saxofon.

UNBEKANNT. klovn med saxofon.
189504. UNBEKANNT. klovn med saxofon.

(Kunstnere af den 20 århundrede) Klovn med saxofonolie/lærred, 51,5 x 42 cmger., usigneret.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 855