SPILTABEL, første halvdel af det 20. århundrede.

188887. SPILTABEL, første halvdel af det 20. århundrede.

Bejdset træ, rund form med vendbar top, glaseret og filtdug. Suppleret med hjul. Diameter 85, højde 65 cm.

Slitage, beskadigelse af bordpladens inderkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 548