SMYKKER, 1900-tallet.

SMYKKER, 1900-tallet.
187918. SMYKKER, 1900-tallet.

1 broche, forgyldt sølv med agat, 30x 32 mm. 1 armbånd, sølv diameter (indvendig) 56 mm. 1 broche, sølv med rav, Art Nouveau. 1 vedhæng 925 sølv, diameter 19 mm. Bruttovægt 36 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
187918. SMYKKER, 1900-tallet.

Brugsslitage.

Antal besøg: 699