JEAN-MICHEL BASQUIAT. EFTER. "Kong Alphonso".

1879076. JEAN-MICHEL BASQUIAT. EFTER. "Kong Alphonso".

Giclée nummereret 2/250, tørstemplet: "© Copyright The Estate of Jean-Michel Basquiat" og signeret på plade 50x70 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 892