WMF. Coasters 'Baroque', forsølvet, 7 stk.

1872820. WMF. Coasters 'Baroque', forsølvet, 7 stk.

WMF, coasters 'Baroque', forsølvet, 7 stk., stemplet på undersiden: 'WMF Epbrass Germany', de 6 små coasters med original emballage, mål ca.: Stor coaster: Ø 14 cm, lille coaster: Ø 11,5 cm.

Aldersrelateret brugstilstand, delvist ridser og skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 928