WMF, coasters 'Baroque', forsølvet, 7 stk., stemplet på undersiden: 'WMF Epbrass Germany', de 6 små coasters med original emballage, mål ca.: Stor coaster: Ø 14 cm, lille coaster: Ø 11,5 cm.
Aldersrelateret brugstilstand, delvist ridser og skrammer.