BØGER med æske. 2 stk. Encylopedia Erotica.

186965. BØGER med æske. 2 stk. Encylopedia Erotica.

2 bind indbundet i hørbånd i original kassette med omslag illustreret med billeder af bla. max Walter Swanberg Encyclopedia Erotica, sexologi-leksikon, AL, M-Ö Författare, Lo Duca Bokförlaget Spegeln AB, Interbook, Stockholm 1967 Kopi, Societé des Edition Jean-Jacues Pauvert, Paris, 1962.

Brugsslitage med knækket æske med ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.155