COUNTRY, hvidmalet, omkring århundredeskiftet 1900.

186932. COUNTRY, hvidmalet, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 105,5, bredde 50, højde 120 cm.

Slitage, malingsfrigørelse, stødmærker og skader på den ene kant af toppladen, har senere skiftet lås på skabslågen og mangler nøgle til den nye lås.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.074