VÆGGE, kobber, 20. århundrede.

186916. VÆGGE, kobber, 20. århundrede.

Diameter henholdsvis 36 og 59 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.967