SPISEBORD, teaktræ, 6 stole, to tillægsplader.

185659. SPISEBORD, teaktræ, 6 stole, to tillægsplader.

formentlig dansk design.
bordlængde 150 cm, bredde 90 cm, højde 72 cm tillægsplader 53 cm x 2 stole længde 44 cm, bredde 49 cm, højde 72 cm.

en flænge i et tillægsblad, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

formentlig dansk design.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 894