DOKUMENTSKAB, første hæfte fra det 20. århundrede.

184356. DOKUMENTSKAB, første hæfte fra det 20. århundrede.

Bl en birk. Længde 100, bredde 40, højde 145 cm.

Finerskader og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finerskader og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.508