Kommode, såkaldt Hauptstil, 20. århundrede.

183892. Kommode, såkaldt Hauptstil, 20. århundrede.

Fineret i jacaranda og andre træsorter. Intarsia og bronze. To skuffer. Længde 78, bredde 43, højde 75 cm.

Brugsslitage, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 479