STÅNKA, svepask och tråg, folklore, 1800-tallet.

183514. STÅNKA, svepask och tråg, folklore, 1800-tallet.

Stink, højde 23 cm Fejeboks, diameter 16 cm Trug, dateret 1847, længde 29 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.157