SPECIALREYLDE, "Ideal", 1900-tallet.

183336. SPECIALREYLDE, "Ideal", 1900-tallet.

Træ med glasindsatser, længde 40, dybde 19, højde 34,5 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 4.768