POSTBOXAR, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

182783. POSTBOXAR, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

Højde 190,5 cm, bredde 40 længde 40 cm.

Slitage, ridser. De enkelte postkasser er låst og nøgler mangler, men hovednøglen er tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 847