MOTORCYKELTASKER, læder, Held, Tyskland.

1827336. MOTORCYKELTASKER, læder, Held, Tyskland.

Længde ca 32. Bredde ca 14. Højde ca 23,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 748