SLEDKLAFFSSEKRETÄR, sen barok, 1700-tallet.

182717. SLEDKLAFFSSEKRETÄR, sen barok, 1700-tallet.

Egetræ. Buet front med skuffer og klap. Messingbeslag.Længde 99, bredde 55, højde 108.

Et håndtag løst, inkluderet. Brugsslitage. Restaureret og suppleret. Muligvis har der været en overdel.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.209