ATHENS HYLDE, hjørnemodel, århundredeskiftet 1900.

182476. ATHENS HYLDE, hjørnemodel, århundredeskiftet 1900.

Hvidmalet. Højde ca. 155, dybde ca. 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 716