BÖRGE MOGENSEN. Reoler, 1 par, Karl Anderssons møbeldesign Mogensen.

181357. BÖRGE MOGENSEN. Reoler, 1 par, Karl Anderssons møbeldesign Mogensen.

1 par reoler, mærket med Karl Anderssons design Börge Mogensen, undersektion med skydelåger og 1 hylde hver. En reol med 1 sektion, 3 X 2 hylder L 134 B 46 H 184 cm 1 reol med 2 sektioner oven på hinanden, 2 X 2 hylder L 134 B 46 H 176 Og 3 ekstra sektioner hylder medfølger.

mindre ridser, let solbleget, alders- og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.348