LEGETØJ i bla. elastolin og metalplade. 20. århundrede.

180709. LEGETØJ i bla. elastolin og metalplade. 20. århundrede.

1 hytte, 3 heste, 2 haner, 2 hunde i elastolin 1 Cruella de Ville i plastik 2 eventyrfigurer og 1 kold And i gummi 1 japansk bil i metalplade 2 mekaniske hunde i metalplade mærket DRGM Fremstillet i Tyskland Højde 2,5 cm x 18 cm.

Brugsslitage Hundene har ikke en skruenøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.400