KNALLERT, DBS Hercules Prima 2.

1804624. KNALLERT, DBS Hercules Prima 2.

Sachs motor.
Målerstand 03466,2.

BEMÆRK! INGEN TRANSPORT.

Brugsslitage. Glasforlygte mangler. Ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sachs motor.
Målerstand 03466,2.

BEMÆRK! INGEN TRANSPORT.

Antal besøg: 10.593