PLADER, 7 stk.

PLADER, 7 stk.
180338. PLADER, 7 stk.

Plader, autograferet cover, Peter Maffay, Phil Collins, Sting, Foreigner, Barbara Streisand, Rod Steward, Tina Turner (filmmusik).

omslagene/pladerne viser aldersrelaterede tegn på slid, pladerne har nogle ridser, indlægget mangler 2 gange.

Få foretaget en gratis vurdering!
180338. PLADER, 7 stk.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besøg: 1.905