KNALLERT Puch Monza.

KNALLERT Puch Monza.
1792892. KNALLERT Puch Monza.

Fire-trins knallert Puch Monza.

Ledning til speedometer mangler.
Dyne nybetrukket. Rust. Forlygte med bule og ridser.
Nye krom fælge.

Få foretaget en gratis vurdering!
1792892. KNALLERT Puch Monza.

Nye krom fælge.

Antal besøg: 11.782