VÆGSKAB, 20. århundrede.

VÆGSKAB, 20. århundrede.
178896. VÆGSKAB, 20. århundrede.

Mahogni bejdset træ. Udstillingsvindue. Længde 49, bredde 22, højde 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 589