RULLKLAFFSSEKRETÄR, Danmark, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

178482. RULLKLAFFSSEKRETÄR, Danmark, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

Mahogni. Skuffeinteriør bag rulleklap. Længde 120 mc, bredde 60 cm, højde 116 cm.

Restaureret. Mindre finer reparationer. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 758