VÆGHYLDE, snoremodel, anden halvdel af det 20. århundrede.

177705. VÆGHYLDE, snoremodel, anden halvdel af det 20. århundrede.

Med tre hylder. Længde 75, bredde 25, højde 83 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 654