TV, Samsung 52 tommer, 2000'erne.

1771707. TV, Samsung 52 tommer, 2000'erne.

Mål TV 73 x 112 cm.
Samsung, model UE50RU7105K.
Type nr, UE50RU7105.

Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Fjernbetjening mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål TV 73 x 112 cm.
Samsung, model UE50RU7105K.
Type nr, UE50RU7105.

Fjernbetjening mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.513