HALLBYRÅ, art deco.

HALLBYRÅ, art deco.
177091. HALLBYRÅ, art deco.

Fineret i forskellige træsorter, sorte detaljer.

Mål: Længde: 66cm Bredde: 26cm Højde: 57cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
177091. HALLBYRÅ, art deco.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.578