BOGSKAB, 1900-tallet.

BOGSKAB, 1900-tallet.
176454. BOGSKAB, 1900-tallet.

Egetræ. Længde 87, bredde 35, højde 220 cm.

En dør mangler og en dør mangler glas. Der mangler en skrue til en dør. Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
176454. BOGSKAB, 1900-tallet.

Antal besøg: 2.503