BOGLAND, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

175555. BOGLAND, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

Fyrretræ. Den øverste del med farvet glas. Bagerste hylder. Længde 100, bredde 40, højde 225 cm. Involveret el.

Nøgle mangler, dørene kan ikke vikles tilbage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.192