Vægur Junghans tidlige 20. århundrede.

175333. Vægur Junghans tidlige 20. århundrede.

Valnød, Nyrenæssance, Højde 53 cm.

Central knop i øverste del mangler Overfladebehandling med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 593