DESK, rokoko stil, 20. århundrede.

175217. DESK, rokoko stil, 20. århundrede.

Købt hos familien Fogelmark i Stockholm Længde 125, bredde 65, højde 73 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.006