HANDSÆNG, 3 stk, 18k guld, vægt ca. 5,7 gr.

174698. HANDSÆNG, 3 stk, 18k guld, vægt ca. 5,7 gr.

Vedhæng / kryds, længde ca. 4 cm. Vedhæng med Jomfru Maria, ridser på bagsiden. Vedhæng med perle.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.581