LADDET Kommode med PIGTITTARE, 1800-tallet.

174301. LADDET Kommode med PIGTITTARE, 1800-tallet.

Skufferne fineret med masur birk. Læderbeslag. Kommode højde 101 cm, bredde 100 cm, dybde 46 cm.

Renoveret. Aldersslitage, en del finerfrigivelse og nogle aldersrevner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.359