Kommode, såkaldt Hauptstil, 20. århundrede.

174102. Kommode, såkaldt Hauptstil, 20. århundrede.

Fineret med jacaranda og rod mm Stenplade. Længde 78, bredde 44, højde 75 cm.

Brugsslitage, mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 571