Keramisk gulvlampe.

Keramisk gulvlampe.
1734784. Keramisk gulvlampe.

GULVLAMPE, keramik, formentlig Tilgmans Keramik, midten af 1900-tallet, dybdestemplet 105, højde 65 cm.

Renoveret og suppleret, med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
1734784. Keramisk gulvlampe.

Antal besøg: 2.139