KOBBERGENSTANDE, 1800/2000 århundrede.

1734148. KOBBERGENSTANDE, 1800/2000 århundrede.

B.la. vandcisterne og mælkekande.

Have på. Ridser og mærker. Spænder. Skader. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 350