BILDELE, Scalextric, anden halvdel af det 20. århundrede.

173397. BILDELE, Scalextric, anden halvdel af det 20. århundrede.

Biler, reservedele, tilbehør, prislister mv.

Slitage, manglende dele, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 956