RING, sølv, E. Granit & Co, Helsinki. Vægt 17 gram.

172627. RING, sølv, E. Granit & Co, Helsinki. Vægt 17 gram.

Helsinki. Indrammet toppet, skåret sten. Størrelse 17,5 - 18 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.632